Pytanie do komputerowych entuzjastów

  1. Mimo, że wychodzą nowości to nie wpadnij w pułapkę wiecznego "jeszcze trochę poczekaj, bo zaraz wchodzi...", bo nigdy komputera nie kupisz, na tym rynku zawsze coś się zmienia.

  2. a te karty to w ogóle będą dostępne w sprzedaży, czy tak jak poprzednia generacja w śmiesznych rzutach z narzutem cenowym x1,5?

  3. Ja to się w ogóle zastanawiam czy teraz seria 4xxx ma sens. Średnie 3xxx praktycznie maksuja większość gier (jak nie w 4K to w 2K). Chyba ze ktoś się lubi podniecać ze ma 240fps.

  4. W zasadzie w Polsce są 4 duże sieci sklepów komputerowych: morele.net, Komputronik, X-kom oraz Proline (kolejność przypadkowa).

  5. Ostatnio zamawiałem kilka części do swojego blaszaka z komputronika w tym płytę główną i cpu. Paczka była zapakowana jakby jechała na front do Ukrainy. Potem znajomy pokazał mi filmiki jak kurierzy potrafią traktować paczki i wtedy zrozumiałem :D

  6. Na forum pc lab możesz stworzyć własny build i dać ludziom do oceny, możesz tez poprosić o złożenie pcta do wybranej kwoty i Ci poproponuja, możesz też odwiedzić listę tematów z ostatniego miesiąca i zobaczyć kto i za ile co składał.

  7. Na morelach dobrałem sprzęt, ale kupiłem tam tylko część. Resztę wyczaiłem gdzieś indziej w lepszych cenach. A składałem sam po raz pierwszy i wyszło nieźle. 2018 rok, jakieś 4k dałem za samą skrzynkę, wtedy to było nawet coś

  8. x-kom/morele najlepiej jeśli chcesz żeby sklep ci ogarnął odrazu, jeśli nie to do kogoś znajomego znającego się

  9. Ja odświeżałem komputer w tym miesiącu głównie z morele ( trochę z Amazonem) . Morele może ci złożyć komputer choć nigdy nie korzystałem z tej usługi bo sam sobie składam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Author: admin